Psí lékarnička

23 položek

PSÍ LÉKÁRNIČKA TARVOSE

Naše vymazlená psí (kočičí) lékárnička značky Tarvose. Jsem moc ráda, že jsem tento produkt uvedla na trh. Cesta k němu nebyla tak snadná, jak se zdá a její původ vychází opět z našich zkušeností, z našich cest, více si můžeš přečíst na našem blogu.

Uvnitř lékárničky najdete spousty vychytávek. Nejedná se o obyčejné a nejlevnější věci, které najdeš např. v autolékárničce. Uvnitř jsou věci kvalitní, praktické a hlavně vybírány s ohledem na možná zranění, které můžou Vašeho chlupáče potkat. Kromě toho je uvnitř i seznam, co si ještě můžete dokoupit v lékárně, protože né vše Vám můžeme prodat. Vše je vybíráno po konzultaci s veterinárním lékařem, ale hlavně na základě našich zkušeností. Na přebalu najdete seznam, co lékárnička obsahuje, ten doporučujeme si vysřihnout a uschovat třeba do lékarničky. Teď už vždy budeš vědět, co má lékárnička obsahovat.

Psí lékárničku si vezmi sebou na každý výlet. Nikdy nevíš, kdy budeš něco z ní tvůj nebo jiný chlupáč potřebovat. Můžeš si vybírat z barev černá, červená a army.

Každou lékárničku balíme s láskou tarvose

Tým Tarvose design

PSÍ LÉKARNIČKA

 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.