Psí lékarnička

3 Položky

PSÍ LÉKÁRNIČKA TARVOSE

Naše vymazlená psí (kočičí) lékárnička značky Tarvose. Jsem moc ráda, že jsem tento produkt uvedla na trh. Cesta k němu nebyla tak snadná, jak se zdá a její původ vychází opět z našich zkušeností, z našich cest, více si můžeš přečíst na našem blogu.

Uvnitř lékárničky najdete spousty vychytávek. Nejedná se o obyčejné a nejlevnější věci, které najdeš např. v autolékárničce. Uvnitř jsou věci kvalitní, praktické a hlavně vybírány s ohledem na možná zranění, které můžou Vašeho chlupáče potkat. Kromě toho je uvntř i seznam, co si ještě můžete dokoupit v lékárně, protože né vše Vám můžeme prodat. Vše je vybíráno po konzultaci s veterinárním lékařem, ale hlavně na základě našich zkušeností. Na přebalu najdete seznam, co lékárnička obsahuje, ten doporučujeme si vysřihnout a uschovat třeba do lékarničky. Teď už vždy budeš vědět, co má lékárnička obsahovat.

Psí lékárničku si vezmi sebou na každý výlet. Nikdy nevíš, kdy budeš něco z ní tvůj nebo jiný chlupáč potřebovat. Můžeš si vybírat z barev černá, červená a army.

Každou lékárničku balíme s láskou tarvose

Tým Tarvose design

PSÍ LÉKARNIČKA

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, JELIKOŽ NÁM MILÁ POŠTA ZTRATILA JEDNU DŮLEŽITOU ZÁSILKU, TAK LÉKARNIČKY BUDOU SKLADEM AŽ ZAČÁTKEM PROSINCE MOŽNÁ KONCEM LISTOPADU! DO VÁNOCE JE JEŠTĚ STIHNEME, to se nebojte. PRO VELKÝ ZÁJEM SI JE MŮŽETE U NÁS PŘEDOBJEDNAT NA INFO@TARVOSE.COM.

Zobrazit:

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.