Prací sáček set 2 ks - Rondel a Dolme - tvůj mix

Prací sáček set 2 ks - Rondel a Dolme - tvůj mix

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Zvýhodněná cena. Sada dvou sáčků na praní - oválný Rondel a Dolme velikosti A4, barvy si nakombinujte dle sebe - z Dolme už je k dispozici pouze bílý a růžový.

300 Kč s DPH

330 Kč s DPH Sleva 30 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Tarvose

Tyhle sáčky jsou opravdu úžasné, uvidíte, že si je zamilujete. K výrobě nás inspirovalo to věčné mlácení karabin a kovových částí o buben pračky. Také jste vždy hledali, do čeho byste obojky a vodítka zabalili? Já ano, motala jsem je tak do ručníků, obalů od polštářů, ponožek, zkrátka do čehokoliv, co bylo zrovna při ruce. Nejhorší byla stopovačka, která se pere často, a snad pokaždé se mi zamotala do celého prádla.

Tak přesně tomuhle je teď konec! Také začněte prát bez zbytečného randálu, a to díky našim sáčkům Tarvose na praní. Sáčky jsou vyrobeny z opravdu silného materiálu, aby kovové části, jako karabiny a očka, nemlátily o buben pračky. A zároveň se jedná o materiál, ve kterém se perfektně vyperou.

Produkt vložíte dovnitř a zavřete zipem. Taháček zipu zandáte za speciální gumu, aby se nezničil, a takto vhodíte do pračky. Vzhledem k vzdušnému a měkkému materiálu se produkt vypere, a nezničí vám pračku.

Před výrobou jsme vyvěsili anketu, jak perete obojky a nejčastější odpověď byla v ponožce, nebo zatočím do látky/ručníku, a poté vhodím do pračky. A tak přišel náš produkt, tentokrát není tolik pro mazlíčky jako pro jejich páníčky, aby si díky tomuto sáčku zjednodušili práci. Navíc každý mazlík by měl mít vlastní sáček na praní.

Krom praní v něm můžete obojky nebo vodítka zabalit na cesty. :)

Specifikace:

  • rozměr - rondel: průměr 16 x 16cm, Dolme sáček 21 x 28 cm
  • libovolná barva
  • měkký a prodyšný materiál
  • možné prát v prččce
  • sušit v sušičce
  • chrání pračku, ale i karabiny, přezky

 

 

Rozměr: 16x16 cm a 21x28cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.