Zpět

Dárek pro Vás, recept na psí pamlsek

Přidáno: 1. 7. 2019 15:36:17 Počet shlédnutí: 299

01 Červenec 2019

Fungujeme zatím krátce, ale už teď cítíme Vaší podporu. Mám z toho velkou radost a věřím, že vytvoříme další skvělé produkty, které se Vám budou líbit.

Dárek pro Vás, recept na psí pamlsek

A tak jsem se rozhodla Vás odměnit. Mám pro Vás krásný recept na psí pamlsky. Dohodla jsme se s mojí blogerou Klárkou, která pro mě připravuje recepty pro freshcook.cz, že pro Vás připraví také recept pro psí pamlsky. Mám z toho radost a Klárka tak mojí výzvu splnila naprosto skvěle.

Většina z Vás peče pro rodinu, děti, známé, ale pojďte si také zkusit upéct něco pro Vaše chlupáče. Pokud již pečete tak vyzkoušejte určitě náš recept. Je to skvělý pamlsek, který v tomto horku zároveň osvěží, když ho před podáváním dáte do ledničky.

Na masové kuličky potřebujeme:

  • mleté krůtí prso – 400 g
  • čedar – 80 g
  • mrkev - 100 g
  • 1 vejce
  • (máta – nemusí být)

recept psí pamlsky

Maso si nameleme (pokud máme v kuse), nastrouháme k němu čedar a mrkev, přidáme vajíčko, nasekanou mátu a vypracujeme ve směs. Pokud směs bude moc vodnatá, můžete přisypat trochu ovesných vloček na zahuštění.

recept psí pamlsky sušenky

Troubu si předehřejeme na 180°C a připravíme si plech s pečicím papírem. Na něj pak tvarujeme kuličky – dle velikosti, která bude ideální pro pejska a pečeme cca 25 minut – dle velikosti kuliček.

recept psí pamlsky sušenky

Necháme zchladnout a uchováváme nejlépe v lednici.
Ve volbě i poměru ingrediencí můžete přizpůsobit kuličky dle chutí Vašeho pejska a přidávat co má rád.

recept psí pamlsky sušenky

Navíc, pokud byste si chtěli ušetřit ještě více času, použijte masové směsi, kolik potřebujete v poměru takovém, aby Vám stačilo na „lidský" oběd a oddělte část směsi pejskům. Do „lidské" směs" přidejte koření, sůl, pepř podle chuti a máte vynikající masové kuličky k obědu. Do „psí směsi už nepřidáte nic a všichni si pochutnají na stejném jídle :)

recept psí pamlsky sušenky

A co by to bylo za recept bez chlupatých ochutnávačů :))

Užijte si pečení a pokud se do toho pustíte tak nám zašlete Vaše fotky, ať máme zase o kus větší radost a když se Vám bude nápad s recepty líbit tak Vám přineseme další.

Dobrou chuť Vašim chlupáčům :)) přeje Klára, Markéta, Tarvos a Rasty

recept psí pamlsky sušenky

recept psí pamlsky sušenky

recept psí pamlsky sušenky

recept psí pamlsky sušenky

 

 

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Tyto informace používáme pro zlepšení webových stránek, analytické služby a cílenou reklamu. Více info. Co jsou cookies.