Zpět

Novinka, zabal si s sebou stín!

Přidáno: 1. 7. 2019 14:00:00 Počet shlédnutí: 674

01 Červenec 2019

Ochranná plachta na auto proti sluníčku. Když přišlo léto tak s ním i otázka, jak zchladit pejsky. Naše kamarádka říkám jí "specialista na chlazení", nám poslala tip na báječný produkt. Tak jsme nelenili a začali hledat, řešit a povedlo se.

Novinka, zabal si s sebou stín!

Jsme rádi, že Vám můžeme představit nový produkt pod značkou Tarvose. Jedná se o ochrannou plachtu proti UV záření. Tato plachta zachytí až 70% světelného svitu.

Díky 70% stínícímu faktoru a maximální chladící schopnosti Aluminet je toto ideálním řešením pro stínění automobilu, všech typů zvířecích boxů, nebo míst, kde se Vaši chlupáči zdržují. Skvělé i pro použití doma na zahradě, kde není příliš možností se schovat.

Více o produktu se dozvíte zde:

https://www.tarvose.com/p/188/ochranna-plachta-na-auto-proti-uv-zareni

Plachty jsme pustili do světa před naskladněním a už na většinu máme rezervace, což nás velmi těší. Jakmile bude vyprodána první várka tak budeme řešit druhou. Ta však dorazí až v polovině srpna. Rezervace budeme přijímat i na další.

Tak neváhej a rezervuj si svou plachtu na léto za úžasnou cenu, 1590 Kč s DPH. Při nákupu 2 plachet máte dopravu ZDARMA.

Užijte si léto a mějte vždy svůj stín sebou.

Tým Tarvose design

 

plachta stříbrná auto

plachta stříbrná auto

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.