Zpět

Tarvose hlavolamy pro psy

Přidáno: 21. 10. 2019 23:00:00 Počet shlédnutí: 417

21 Říjen 2019

Mám velkou radost, že se pod naší značkou právě objevil tento produkt.

Tarvose hlavolamy pro psy

Kdysi jsem koupila první hlavolam pro Tarvose a stalo se to tak trochu naší závislostí. Tarvoska to opravdu baví. Když řeknu slovo hlavolam, už ví, co se bude dít a je patřičně natěšen.

A měla sem velké štěstí, že s jednou skvělou spřátelenou dílnou se mi povedla domluvit spolupráce, a tak vznikly hlavolamy pod značkou Tarvose. Už když jsem značku zakládala, tak jsem si říkala, že by bylo bezva mít tady hlavolamy. Za mě to je totiž naprosto geniální věc. Zakladatelé tohoto cvičení pro psy s názvem Herneswerk, to opravdu vymysleli parádně.

Pes jde unavit fyzicky, ať už běhání za míčkem, cvičení, běhání... Těžší je vždy unavit psa po psychické stránce. Na tohle jsou hlavolamy úplně skvělé. Pes u toho musí nejen přemýšlet, ale začne zde používat více čumák a koordinaci celého těla. Je to perfektní pro štěňátka, kde zvýšíte i jejich přemýšlení. A přitom je to tak snadné, protože základem je čich psa, což je pro ně nejpřirozenější. Navíc odměna se vždy dostaví v podobě pamlsku, který si pes sám svojí šikovností získá. A krom odměny se mu tak zvedá sebevědomí. No není to úžasné! Zabavíte tím Vašeho psa během špatného počasí nebo v době rehabilitace, kdy pes nemůže moc chodit ven.

Mě moc baví i pozorovat Tarvoska, jak přemýšlí a byla jsem překvapená, když během chvíli přišel na to, že šuplíky stačí chytit za kaničku a vytáhnout. Ještě, že podobné provedení nemám v kuchyni, to by to dopadlo :).

Věřím, že si s hlavolamy užijete spousty zábavy!

A pokud nám pošlete fotky a videa, jak to Vašim parťákům jde, tak budeme moc šťastný!

Děkuji za pozornost a užijte si tyto skvělé hlavolamy a zábavu s nimi. Uvidíte sami, že to je příjemný relax pro Vás, ale pro Vašeho psa.

Za tým Tarvose design, Markéta K. (21.10.2019)

hlavolam pro psy

hlavolam pro psy

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.