Králičí přetahovačka, 75 cm - růžová

Králičí přetahovačka, 75 cm - růžová

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Hračka pro psa. Přetahovačka! Skvělá zábava a odměna pro Vašeho psa.

409 Kč s DPH

Dostupnost: skladem ihned k dodání

Výrobce: Tarvose

Přetahovačka je skvělá zábava i odměna.

Proč se se psem přetahovat a jak?

Je to skvělá zábava a je to hra s páníčkem. U této hry se pobavíte, utužíte si vztah se psem a ještě ho unavíte. Není to skvělé? A naše hračka je vyrobena, aby byla při přetahování ta největší zábava. Na kocni je chlup, který bude Vašeho chlupáče bavit a dobře se drží. Na druhé straně je pohodlné poutko pro Vaše držení a nebude Vás nic řezat do ruky. Uprostřed je guma, aby se hračka natahovala a tohle pérování je velká zábava pro Vašeho psa. Vše je důkladně prošito a zpevněno i pro přetahování s těma největšíma tahounama. Hračka byla testována u přetahování 2 větších psů a stále je jejich velkou zábavou.

Přetahování:

 • je skvělá hra
 • může být u cvičení skvělou motivací a odměnou
 • utužuje vztah s páníčkem
 • unaví Vašeho chlupáče
 • barva rukojeti: modrá

Jak se přetahovat se psem:

Můžete namítat, že mu prostě dáte hračku a hra může začít. Pokud doma máte psa, který si rád hraje je to snadné. Pokud však doma máte psa, který má raději jídlo a hračky ho baví jen chvíli, je třeba se více odvázat. Já takového mám doma. Pokud si jdu hrát nuceně věřte, že mě přečte ještě dříve než k němu dojdu. Jsou hračky, které má opravdu rád, ale pak ty jiné, které ho prostě nebaví.

Nehrahrajte si, když nemáte úplně náladu. Jakmile se odváži a mám náladu na hru, hra je opravdu zábavná a pes to celé vycítí.

Tak se pojďme přetahovat. Je dobré s hračkou různě hýbat a zcela se uvolněte, vydávejte zvuky, juchejte - "pojď si hrát, hale šupák pojď si ho vzít, drž ho neřáda"... jakmile se chytne a hračku chytne stačí lehce zatáhnout a pes samozřejmě dělá protitah, protože je to přeci zábava. Můžete i pro zvýšení hry s hračkou utíkat a psa to ještě více namotivuje na hru.

Nechte ho vyhrát! Pusťte po chvíli hračku a pochvalte, že vyhrál. Psovi tak roste sebevědomí a zvyšuje se motivace.

Tahejte s citem dle Vašeho psa. U štěňat buďte zcela jemný, teprve jim roste kostřička a svaly jim nedrží, jak mají a je snadné jim rozhodit kostru a pak se může špatně vyvíjet. Tam doporučuji velmi jemnou hru a vždy nechat štěne vyhrát, pochválit a chvíli mu hračku nechat. Spíše jde o kousání hračky než tahání.

Pokud by jste vždy vyhráli, psa to brzy přestane bavit.

Držáci. Pak zde máme kategorii držáku, který nepustí. Učte pouštění hračky již od štěňátka. Přetahování je na to skvělá hra. Učili jsme povel už štěnda pust a drž. Stále dokola. Né každý se to však naučí nebo mu to prostě nejde. Pak máte více variant, jedna je nabídnout za hračku jinou hračku nebo pamlskek. Je hodně psů, kterým tohle stačí. Pak je kategorie, kde hračka je více než vše co nabízíme. Jednak o hračku se už nepřetahujte, protože tah je zábava, je třeba z hračky udělat mrtvolku tzn. buď mu jí dejte a nechte ho, za chvíli ho přestane hračka bavit. Vemte si do ruky třeba i něco jiného a hrajte si s tím, aby se nalákal na Vaší novou hru. Dále je možné psa přidržet mezi nohy, aby netáhnul a hračku podržet u tlamy bez tahu nebo psa držte za obojek. Tím, že nebude hračka v tahu, přestane psa tolika bavit.

Pak je tu kategorie bull psů, který prostě nepustí, zde pomáhá páčidlo nebo další metody, který Vám rád poradí zkušený trenér nebo chovatel.

Pokud chcete, aby hračka byla stále zábavou, tak jí udržte na ceně. Až budete mít pocit, že pes je unaven a vy také :), nechte ho vyhrát, pak dejte povel pusť a hračku odneste. Zůstane psovi uložena jako velká zábava a bude se na ní těšit. Jakmile hračku uvidí při příští hře, bude více na ceně. Říká se tomu odnést jí v tom nejelpším, kdy pes o hračku jeví ještě zájem.

Pokud psovi necháte hračku na hraní jednak jí zničí a nebude ho už tak bavit.

Kromě přetahování lze naší hračku použít i na aport.

Specifikace:

 • Délka fleecové části s králičinou: cca 75 cm
 • Délka poutka: cca 20 cm
 • Tloušťka: cca 3 cm
 • Materiál: fleece (100% polyester)
 • Králičí kožešina
 • Barva králičí kožešiny se může lišit.

Upozornění: Hračku s králičí kožešinou je důležité po hraní nechat vyschnout a nenechávat psovi na hraní. Nedoporučujeme jí prát v pračce.

Věříme, že si s naší hračkou užijete spousty zábavy a těšíme se na Vaše postřehy a třeba i fotky.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.