Králičí přetahovadlo vel. XS

Králičí přetahovadlo vel. XS

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Hračka pro psa. Přetahovačka začíná! Skvělá zábava a odměna pro vašeho psa.

165 Kč s DPH

Dostupnost: skladem ihned k dodání

Výrobce: Tarvose

Přetahovačka je skvělá zábava i odměna.

Proč se se psem přetahovat a jak?

U této hry se pobavíte, utužíte si vztah se psem, a ještě navíc ho unavíte. Nezní to skvěle? Naše hračka je vyrobena přesně tak, aby se při přetahování docílilo té největší možné zábavy. Na konci je chlup, který bude vašeho chlupáče zkrátka bavit. Hračka je určená pro menší plemena.

Přetahování:

  • je skvělá hra
  • může být u cvičení dobrou motivací a odměnou
  • utužuje vztah s páníčkem
  • unaví vašeho chlupáče
  • barva rukojeti: zelená

Jak se přetahovat se psem:

Můžete namítat, že mu jednoduše dáte hračku a hra může začít. Pokud doma máte psa, který si rád hraje, je to snadné. Pokud však doma máte hafana, který má raději jídlo a hračky ho baví jen chvíli, je třeba se více odvázat. Já mám přesně takového doma. Pokud si jdu hrát nuceně, věřte, že mě přečte ještě dříve, než k němu vůbec dojdu. Jsou hračky, které má opravdu rád, ale pak jsou tu i ty, které ho prostě nebaví.

Nehrajte si, když na to nemáte náladu. Jakmile se odvážu a jsem veselá, hra je opravdu jiná, zábavnější a pes to všechno vycítí.

Tak se pojďme přetahovat! Je dobré s hračkou různě hýbat a zcela se uvolnit. Vydávejte zvuky, juchejte - "Pojď si hrát, hale, šupák, pojď si ho vzít, drž ho, neřáda!" Jakmile se pes přidá a hračku chytne, stačí lehce zatáhnout a pes samozřejmě udělá protitah, protože to je přesně ta zábava, o které mluvíme. Pro ještě větší zlepšení hry s hračkou můžete utíkat, psa to na hru namotivuje o to více.

Nechte ho vyhrát. Po chvíli hračku pusťte a pochvalte ho, že vyhrál. Psovi tak roste sebevědomí a zvyšuje se jeho celková motivace.

Tahejte s citem, dle vašeho psa. U štěňat buďte velmi jemní a opatrní, teprve jim roste kostřička a svaly jim nedrží, jak mají, je snadné jim kostru rozhodit, a pak se může špatně vyvíjet. Tam doporučuji velmi jemnou hru a vždy štěně nechat vyhrát, pochválit ho a chvíli mu hračku nechat. Spíše jde o kousání hračky než o samotné tahání.

Pokud byste vždy vyhráli, psa to brzy přestane bavit.

Držáci. Pak zde máme kategorii držáků, kteří ani za nic nepustí. Učte je pouštění hračky již od štěňátka. Přetahování se je na to skvělou metodou. My jsme se povel 'pusť/drž' učili už od štěněte, stále dokola. Né každý se to však naučí, nebo mu to prostě nejde. Pak máte více variant, jedna je nabídnout za hračku jinou hračku nebo pamlsek. Je hodně psů, kterým tohle stačí.
Pak je tu kategorie, kde je hračka více než vše, co nabízíme. Jednak se o hračku už nepřetahujte, protože tah je zábava, je třeba z hračky udělat mrtvolku, tzn. buď mu ji dejte a nechte ho, za chvíli ho přestane bavit. Vezměte si do ruky třeba i něco jiného a hrajte si s tím, aby se pejsek nalákal na vaši novou hru. Dále je možné psa přidržet mezi nohama, aby netáhnul, a hračku podržet u tlamy bez tahu nebo psa držte za obojek. Tím, že nebude hračka v tahu, přestane psa tolik bavit.

Pak je tu kategorie bull psů, kteří prostě nepustí, zde pomáhá páčidlo nebo další metody, které vám rád poradí každý zkušený trenér nebo chovatel.

Pokud chcete, aby hračka byla stále zábavou, tak ji udržte na ceně. Až budete mít pocit, že je pes unaven a vy také :), nechte ho vyhrát, poté dejte povel pusť a hračku odneste. Zůstane psovi uložena jako velká zábava a bude se na ni těšit. Jakmile hračku uvidí při příští hře, bude o to nadšenější. Říká se tomu: odnést ji v tom nejlepším, kdy pes o hračku ještě jeví zájem.

Pokud psovi necháte hračku na hraní, jednak ji zničí a nebude ho už tak bavit.

Kromě přetahování lze naši hračku použít i na aport.

Specifikace:

  • délka celé hračky: cca 29 cm
  • délka části - králík, cca 5-7cm, fleecová část má zhruba 20 cm
  • barva králičí kožešiny se může lišit podle skladových zásob
  • hračka nemá pískátko

Upozornění: Hračku s králičí kožešinou je důležité po hraní nechat vyschnout a nenechávat psovi na hraní. Nedoporučujeme ji prát v pračce.

Věříme, že si s naší hračkou užijete spousty zábavy a těšíme se na vaše postřehy a třeba i fotky.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové strány používají soubory cookies. Více info. Co jsou cookies.